Rozwijasz działalność i chcesz wyposażyć firmę w nową lub używaną maszynę budowlaną? Skorzystaj z promocji, w której Ty decydujesz, co będzie dla Ciebie korzystniejsze.

Wraz z Wanicki Finance przygotowaliśmy ofertę, w której to Ty decydujesz, czy Twoja opłata wstępna wyniesie 5%* lub czy Twoje pierwsze 4 raty zostaną obniżone.

Twoje korzyści

Sam wybierz, z której promocji chcesz skorzystać
Opłata wstępna już od 5%* lub obniżone pierwsze 4 raty.
   
Finansowanie w PLN lub EURO
Wybierz walutę, w której będzie finansowany zakup.
   

Minimum formalności i szybka decyzja
Decyzja kredytowa w oparciu o BIK lub doświadczenie branżowe.
   
Umowa nawet na 6 lat
Długość umowy i harmonogram spłat dopasowany do Twoich potrzeb.
   

Jakie urządzenia obejmuje promocja?

Oferta obejmuje finansowanie ciągników siodłowych DAF:
- nowych,
- używanych (max. 5 lat).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać może każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą

 

Wyślij do nas zapytanie, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie bezpłatną kalkulację raty dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

801 199 199
71 33 44 900
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00-17:00

Napisz

Wyślij zapytanie
przez formularz online

Zapytaj o ofertę

Zapytaj w Oddziale

Znajdź najbliższy Oddział
lub Autoryzowanego Przedstawiciela

Mapa oddziałów

Sprawdź nasze produkty dodatkowe

GanDNA

System znakowania pojazdów, maszyn oraz mienia za pomocą specjalnych, nowoczesnych sensorów, nanoszonych na wiele elementów danego przedmiotu.

GanTrack GOLD

Najskuteczniejszy system lokalizacji pojazdów po kradzieży. Lokalizator umożliwia odnalezienie zaginionego pojazdu dzięki wykorzystaniu pasma częstotliwości radiowych, których nie są w stanie zniwelować nawet zagłuszarki powszechnie stosowane przez złodziei.

*Opłata wstępna 5% dotyczy Klientów Idea Getin Leasing S.A. o statusie "Stały i regularny 12M" wg wewnętrznych procedur IGL. W przypadku pozostałych Klientów IGL i Klientów nowych opłata wstępna wynosi 10%. 1/3 raty przez 1/3 roku oznacza, że pierwsze 4 raty umowy finansowania będą wynosiły 1/3 kolejnych rat umowy. Finansowanie dotyczy nowych i używanych (max. 5-letnich) środków transportu ciężkiego. Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego w szczególności art. 66 i nast. k.c. Zawarcie umowy dotyczącej finansowania i jej warunki uzależnione są każdorazowo od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta oraz ryzyka i warunków transakcji. Informacje o ubezpieczeniu nie są ofertą Idea Getin Leasing S.A.