Perły Polskiego Leasingu 2021

21 kwietnia 2021

Kategoria domyślna

Kolejne wyróżnienie dla Idea Getin Leasing! W kwietniu 2021 r. nasza Spółka otrzymała wyróżnienie Perły Polskiego Leasingu 2021.

Redakcja Gazety Finansowej wyróżniła IGL m.in. za szybkie reagowanie na pojawiające się potrzeby Klientów i dostosowanie procesów do zmian rynkowych. W 2020 r. firma poszerzyła ofertę, m.in. o finansowanie fotowoltaiki, podpisywanie umów z wykorzystaniem wideoweryfikacji, finansowanie aut dostępnych od ręki na platformie autokatalog.pl.

Idea Getin Leasing należy do czołowych firm leasingowych w Polsce. Jest ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm. Wspiera rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując konkurencyjny pakiet usług finansowych.

Zespół Idea Getin Leasing to ponad 1 tys. doświadczonych specjalistów – ekspertów w swoich obszarach, których kompetencje skierowane są na realizację potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki bardzo dobrej współpracy z siecią dealerów i dostawców, firma oferuje konkurencyjne ceny pojazdów, maszyn i urządzeń. Umożliwia finansowanie sprzętu nowego i używanego.

W 2020 r. Idea Getin Leasing poprawiła wynik sprzedaży (+0,4 proc. r/r), zwiększając udział w rynku finansowania ruchomości do 5,7 proc.