WIBORna promocja w Idea Getin Leasing

Strona główna » Aktualności » WIBORna promocja w Idea Getin Leasing

wielkość tekstu: A | A | A

W Idea Getin Leasing trwa specjalna promocja na finansowanie przedmiotów poleasingowych z oprocentowaniem umowy opartym o stawkę WIBOR. Oferta dotyczy wszystkich przedmiotów dostępnych na placach posprzedażowych IGL oraz w serwisie aukcje.ideagetin.pl. Oszczędności na zakupionym sprzęcie mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Akcja obejmuje fnansowanie wybranego sprzętu leasingiem lub pożyczką, w złotówkach i wpłatą własną już od 0%. Klienci zainteresowani danym przedmiotem mogą wybrać go na dwa sposoby. Mogą odwiedzić portal aukcje.ideagetin.pl lub jeden z placów poleasingowych IGL  – w Pietrzykowicach i w Grójcu. Serwis aukcje.ideagetin.pl skupia w jednym miejscu wszystkie licytacje pojazdów i sprzętu poleasingowego, pogrupowane w konkretne kategorie. Użytkownicy mogą tu w prosty i wygodny sposób odnaleźć interesujący ich przedmiot, a sam portal dostępny jest z każdego urządzenia, zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej. Klienci zainteresowani wizytą na placu poleasingowym mogą natomiast osobiście obejrzeć wybrany przedmiot, skorzystać z pomocy doradców oraz na miejscu dokonać wszelkich formalności związanych z zakupem.

– Z naszych statystyk wynika, że sprzedaż przedmiotów poleasingowych stale rośnie. Rozwija się rynek leasingu, zwiększa się baza umów w portfelach spółek, a naturalną konsekwencją tego procesu jest większa liczba przedmiotów, które po zakończeniu umowy nie są wykupywane przez klientów – mówi Jacek Olejnik, dyrektor Departamentu Sprzedaży Poleasingowej Idea Getin Leasing.

Używane, sprawdzone, gotowe do drogi

W IGL każdy poleasingowy sprzęt ma sprawdzoną historię użytkowania, jego stan jest weryfikowany przez niezależnych rzeczoznawców, a cena zbliżona jest do wartości rynkowej.

– Używany sprzęt jest alternatywą dla osób i firm, które ze względu na brak wystarczającej gotówki nie mogą zakupić nowego produktu. Dlatego coraz częściej wybierają pojazdy poleasingowe, zweryfikowane i ze sprawdzoną historią, które posłużą im jeszcze przez lata i pomogą np. w rozwoju biznesu. Wprowadzając promocyjne finansowanie oparte o stawkę WIBOR, chcemy przekonać potencjalnych klientów, że taki sprawdzony sprzęt, na korzystnych warunkach warto nabyć u nas – dodaje Jacek Olejnik.

WIBORna promocja na sprzęt poleasingowy to realne oszczędności dla klientów. Mogą one wynieść kilka tysięcy PLN w przypadku samochodów osobowych, a nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy PLN w przypadku pojazdów ciężarowych i sprzętu rolniczego. Obrazują to przykładowe kalkulacje:

Kategoria Samochód osobowy Pojazd ciężarowy Ciągnik rolniczy
Przedmiot BMW 118d Advantage, rok produkcji 2018, przebieg 13 145 km, cena netto 71 000 PLN DAF FT XF 480 SSC, rok produkcji 2018, przebieg 63 557 km, cena netto 280 000 PLN Claas Axion 850, rok produkcji 2015, cena netto 369 000 PLN
Wpłata własna 0% 0% 0%
Czas trwania umowy 60 mies. 60 mies. 60 mies.
Rata standardowa 1306 PLN netto/mies. 5135 PLN netto/mies. 6745 PLN netto/mies.
Rata w promocji 1227 PLN netto/mies. 4822 PLN netto/mies. 6354 PLN netto/mies.
Oszczędność przez czas trwania umowy 4740 PLN netto 18 780 PLN netto 23 460 PLN netto
Roczne oprocentowanie w ofercie standardowej 4,30% 4,16% 4,15%
Roczne oprocentowanie wg stawki WIBOR 1,80% 1,67% 1,66%

*WIBOR to referencyjna stawka oprocentowania pożyczek na polskim rynku międzybankowym, która wyznaczana jest jako średnia arytmetyczna oprocentowania podawanego przez największe banki w Polsce. Oprocentowanie obejmuje stawkę WIBOR oraz narzut na ochronę prawną i Travel Card.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie promocji.

autor: Idea Getin Leasing SA

data dodania: 2019-10-11 12:12:14

Zapewniamy

  • Konkurencyjne finansowanie
  • Uproszczone procedury
  • Szybkie decyzje
  • Wysoką jakość obsługi
  • Partnerskie relacje
  • Produkty dodatkowe

Formularz zapytaniowy

Formularz zapytaniowy
Facebook