WIBORna promocja w Idea Getin Leasing

Strona główna » Aktualności » WIBORna promocja w Idea Getin Leasing

wielkość tekstu: A | A | A

W Idea Getin Leasing trwa specjalna promocja na finansowanie przedmiotów poleasingowych z oprocentowaniem umowy opartym o stawkę WIBOR. Oferta dotyczy wszystkich przedmiotów dostępnych na placach posprzedażowych IGL oraz w serwisie aukcje.ideagetin.pl. Oszczędności na zakupionym sprzęcie mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Akcja obejmuje fnansowanie wybranego sprzętu leasingiem lub pożyczką, w złotówkach i wpłatą własną już od 0%. Klienci zainteresowani danym przedmiotem mogą wybrać go na dwa sposoby. Mogą odwiedzić portal aukcje.ideagetin.pl lub jeden z placów poleasingowych IGL  – w Pietrzykowicach i w Grójcu. Serwis aukcje.ideagetin.pl skupia w jednym miejscu wszystkie licytacje pojazdów i sprzętu poleasingowego, pogrupowane w konkretne kategorie. Użytkownicy mogą tu w prosty i wygodny sposób odnaleźć interesujący ich przedmiot, a sam portal dostępny jest z każdego urządzenia, zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej. Klienci zainteresowani wizytą na placu poleasingowym mogą natomiast osobiście obejrzeć wybrany przedmiot, skorzystać z pomocy doradców oraz na miejscu dokonać wszelkich formalności związanych z zakupem.

– Z naszych statystyk wynika, że sprzedaż przedmiotów poleasingowych stale rośnie. Rozwija się rynek leasingu, zwiększa się baza umów w portfelach spółek, a naturalną konsekwencją tego procesu jest większa liczba przedmiotów, które po zakończeniu umowy nie są wykupywane przez klientów – mówi Jacek Olejnik, dyrektor Departamentu Sprzedaży Poleasingowej Idea Getin Leasing.

Używane, sprawdzone, gotowe do drogi

W IGL każdy poleasingowy sprzęt ma sprawdzoną historię użytkowania, jego stan jest weryfikowany przez niezależnych rzeczoznawców, a cena zbliżona jest do wartości rynkowej.

– Używany sprzęt jest alternatywą dla osób i firm, które ze względu na brak wystarczającej gotówki nie mogą zakupić nowego produktu. Dlatego coraz częściej wybierają pojazdy poleasingowe, zweryfikowane i ze sprawdzoną historią, które posłużą im jeszcze przez lata i pomogą np. w rozwoju biznesu. Wprowadzając promocyjne finansowanie oparte o stawkę WIBOR, chcemy przekonać potencjalnych klientów, że taki sprawdzony sprzęt, na korzystnych warunkach warto nabyć u nas – dodaje Jacek Olejnik.

WIBORna promocja na sprzęt poleasingowy to realne oszczędności dla klientów. Mogą one wynieść kilka tysięcy PLN w przypadku samochodów osobowych, a nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy PLN w przypadku pojazdów ciężarowych i sprzętu rolniczego. Obrazują to przykładowe kalkulacje:

Kategoria Samochód osobowy Pojazd ciężarowy Ciągnik rolniczy
Przedmiot Seat Leon Cupra R 2.0 TSI 300KM- Limited Edition, rok produkcji 2018, przebieg 41 480 km, cena netto 114 000 PLN SCANIA R 450, rok produkcji 2018, przebieg 145 919 km, cena netto 289 000 PLN Deutz Fahr 6130 15 LS, rok produkcji 2018, cena netto 230 000 PLN
Wpłata własna 0% 0% 0%
Czas trwania umowy 60 mies. 60 mies. 60 mies.
Rata standardowa 2 073 PLN netto/mies. 5 251 PLN netto/mies. 4 179 PLN netto/mies.
Rata w promocji 1 895 PLN netto/mies. 4 800 PLN netto/mies. 3 821 PLN netto/mies.
Oszczędność przez czas trwania umowy 10 671 PLN netto 27 035 PLN netto 21 518 PLN netto
Roczne oprocentowanie w ofercie standardowej 3,81% 3,79% 3,79%
Roczne oprocentowanie wg stawki WIBOR 0,28% 0,26% 0,26%

*WIBOR to referencyjna stawka oprocentowania pożyczek na polskim rynku międzybankowym, która wyznaczana jest jako średnia arytmetyczna oprocentowania podawanego przez największe banki w Polsce. Oprocentowanie obejmuje stawkę WIBOR oraz narzut na ochronę prawną i Travel Card.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie promocji.

autor: Idea Getin Leasing SA

data dodania: 2020-07-07 12:12:14

Zapewniamy

  • Konkurencyjne finansowanie
  • Uproszczone procedury
  • Szybkie decyzje
  • Wysoką jakość obsługi
  • Partnerskie relacje
  • Produkty dodatkowe

Formularz zapytaniowy

Formularz zapytaniowy
Facebook