Ponad 15 tysięcy Klientów z kartą Travel Card

Strona główna » Aktualności » Ponad 15 tysięcy Klientów z kartą Travel Card

wielkość tekstu: A | A | A

Klienci Idea Getin Leasing do każdej umowy leasingu i pożyczki na pojazd do 3,5 t otrzymują kartę Travel Card w programie „Weź auto w podróż”. W ciągu roku IGL przekazała klientom 15 tys. kart i zapowiada kontynuację akcji.


Karta w programie „Weź auto w podróż” Idea Getin Leasing jest nieodpłatnie oferowana do każdej umowy leasingu i pożyczki na samochód osobowy, auto dostawcze lub motocykl. Jest aktywna przez 12 miesięcy i pozwala na nieodpłatne korzystanie z noclegów dla dwóch osób w ponad 1200 hotelach, zlokalizowanych w 17 krajach Europy, w tym w Polsce. Z danych operatora programu wynika, że pozwala zaoszczędzić nawet do 70% kosztów wyjazdu, gdyż jedynymi opłatami jakie ponosi klient są koszty śniadań i kolacji (dla 2 osób), serwowanych w wybranych hotelach.

Karta Travel Card stała się narzędziem idealnie dopasowanym do biznesowych oczekiwań naszych klientów, którzy podróżując służbowo szukają noclegów w atrakcyjnych cenach. Z perspektywy roku widzę, że wprowadzenie jej do oferty było strzałem w dziesiątkę. Kontynuujemy współpracę z operatorem, zachęcamy nowych klientów do skorzystania z programu i pracujemy nad systemem rekomendacji, który pozwoli na przedłużenie terminu ważności karty o kolejny rok – mówi Robert Bendlewski, dyrektor Departamentu Pojazdów w Idea Getin Leasing. – Z zadowoleniem obserwujemy, że oferta noclegowa stale się poszerza, a nasi klienci mogą korzystać z noclegów w nawet najbardziej topowych hotelach, nagradzanych w konkursach branżowych – dodaje.

Korzystanie z karty Travel Card jest bardzo proste. Każda ma swój własny, indywidualny kod, a pobyt w wybranym hotelu można zarezerwować telefonicznie lub online przez dedykowany dla klientów Idea Getin Leasing system rezerwacyjny. Karta oferowana jest klientom Idea Getin Leasing oraz klientom programów brandowych, których operatorem jest spółka: Ford Leasing oraz Indian Financial Services.

Innowacyjność programu „Weź auto w podróż” wraz z Travel Card doceniła redakcja miesięcznika ekonomicznego „Home&Market”, przyznając w 2018 roku Idea Getin Leasing Order Finansowy.

autor: Idea Getin Leasing SA

data dodania: 2019-05-28 21:23:04

Zapewniamy

  • Konkurencyjne finansowanie
  • Uproszczone procedury
  • Szybkie decyzje
  • Wysoką jakość obsługi
  • Partnerskie relacje
  • Produkty dodatkowe

Formularz zapytaniowy

Formularz zapytaniowy
Facebook