Firma Przyjazna Klientowi

Strona główna » Aktualności » Firma Przyjazna Klientowi

wielkość tekstu: A | A | A

Idea Getin Leasing po raz trzeci z rzędu otrzymała tytuł „Firmy Przyjaznej Klientowi”. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom, które przykładają szczególną wagę do wysokich standardów obsługi klienta. Podobnie jak w latach ubiegłych, Klienci IGL bardzo dobrze ocenili 4 obszary: współpraca, kontakt, ogólne zadowolenie oraz skłonność do rekomendacji.

– Tytuł „Firmy Przyjaznej Klientowi” to dla nas ogromna radość i satysfakcja – mówi Małgorzata Szmidt-Korczowska, dyrektor Departamentu Obsługi Klienta i Operacji Idea Getin Leasing SA. - Możemy podsumować zmiany, które nastąpiły w naszej firmie w 2018 roku. Z początkiem lutego doszło do połączenia spółek Idea Leasing i Getin Leasing. Pomimo szeregu procesów związanych z fuzją, badania potwierdzają, że nasi Klienci nie odczuli w tym okresie trudności. We wszystkich badanych aspektach współpracy wysoko ocenili spółkę - na podobnym lub wyższym poziomie niż w roku 2017. Szczególnie cieszy nas stała od trzech lat tendencja wzrostowa wskaźnika NPS (Net Promoter Score), przy pomocy którego Klienci wyrażają chęć ponownego korzystania z produktów/usług danej firmy oraz polecania ich swoim znajomym/rodzinie. Wskaźnik NPS, w stosunku do badania sprzed roku, wzrósł o kolejne 3 pkt – podkreśla Małgorzata Szmidt-Korczowska.

Tytuł „Firmy Przyjaznej Klientowi” został przyznany wyłącznie przez Klientów Idea Getin Leasing. Podstawą procesu certyfikacyjnego były wyniki niezależnych badań satysfakcji, doświadczeń i prawdopodobieństwa rekomendacji. Badanie zostało przeprowadzone przez Fundację Obserwatorium Zarządzania w październiku 2018 roku. Wzięło nim udział 400 respondentów.

– Dziękujemy naszym Klientom za wszystkie opinie i wskazówki przekazane podczas badania. To cenne informacje, dzięki którym możemy dostosowywać obsługę do Państwa oczekiwań i potrzeb – dodaje Małgorzata Szmidt-Korczowska.

„Firma Przyjazna Klientowi” to kolejne wyróżnienie, które w 2018 roku otrzymała Idea Getin Leasing. Spółka zdobyła także tytuł „Marki Godnej Zaufania 2018” magazynu MyCompany Polska, Order Finansowy miesięcznika „Home&Market” za program „Weź auto w podróż” wraz z kartą Travel Card, a także wyróżnienia Book of Lists, Laur Konsumenta i Turbiny Polskiej Gospodarki w rankingu Gazety Finansowej za najem maszyn budowlanych, drogowych i wózków widłowych.

autor: Idea Getin Leasing SA

data dodania: 2018-11-28 16:17:44

Zapewniamy

  • Konkurencyjne finansowanie
  • Uproszczone procedury
  • Szybkie decyzje
  • Wysoką jakość obsługi
  • Partnerskie relacje
  • Produkty dodatkowe

Formularz zapytaniowy

Formularz zapytaniowy
Facebook