NOWOŚĆ: Najem maszyn budowlanych

Strona główna » Aktualności » NOWOŚĆ: Najem maszyn budowlanych

wielkość tekstu: A | A | A

Wzrost produkcji przemysłowej oraz nowe inwestycje nie pozostają bez wpływu na branżę budowlaną. W związku z nowymi zleceniami i kontraktami, przedsiębiorcy dążą do rozbudowy parku maszynowego, jednocześnie szukając optymalnych sposobów jego finansowania. Dużą popularnością cieszy się najem sprzętu budowlanego. Dotychczas dostępny głównie u producentów, wchodzi obecnie do oferty Idea Getin Leasing.

Ofertę najmu kierujemy do przedsiębiorców, m.in. z branży budowlanej, którzy zainteresowani są zwiększeniem mocy produkcyjnych, bez konieczności zaciągania długofalowych zobowiązań finansowych – podkreśla Małgorzata Terlecka-Urbanik, dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych Idea Getin Leasing S.A. – Firmy te często realizują  sezonowe kontrakty bądź zlecenia krótkoterminowe i oczekują dostępu do nowoczesnego sprzętu przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Świetnie rozumiemy tę potrzebę, dlatego jesteśmy pierwszą firmą leasingową w Polsce, która wprowadza do oferty elastyczny najem maszyn budowlanych, drogowych i wózków widłowych marek wiodących dostawców – dodaje.

Proste zasady i minimum formalności

Najem to wygodna forma finansowania niezbędnych maszyn i urządzeń. Rata najmu w Idea Getin Leasing, oprócz samego finansowania sprzętu, obejmuje: ubezpieczenie majątkowe i OC, serwis i szkolenie operatorów, ochronę przed kradzieżą systemem GanDNA oraz zabezpieczenie wartości przy szkodzie całkowitej, czyli GAP Indeksowy. Klient może dostosować okres umowy do swoich indywidualnych potrzeb, wybierając od 12 do 48 miesięcznych rat, płatnych w złotych bądź euro. Idea Getin Leasing zapewnia ponadto maksymalne uproszczenie procedur, co oznacza m.in., że w przypadku sprzętu o wartości do 500 tys. zł decyzja o finansowaniu może być podjęta na podstawie jedynie  pozytywnej informacji z BIK.

Po zakończeniu umowy klient po prostu oddaje sprzęt do Idea Getin Leasing i nie ponosi żadnych kosztów związanych ze sprzedażą tego środka na rynku wtórnym.

Więcej o ofercie

autor: Idea Getin Leasing SA

data dodania: 2018-05-15 08:52:21

Zapewniamy

  • Konkurencyjne finansowanie
  • Uproszczone procedury
  • Szybkie decyzje
  • Wysoką jakość obsługi
  • Partnerskie relacje
  • Produkty dodatkowe

Formularz zapytaniowy

Formularz zapytaniowy
Facebook